IV edycja Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego

| 0 comments

W dniu 01.12.2012r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Żychlinie odbyła się IV już edycja Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej zorganizowany był przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin dla dzieci szkół podstawowych z naszej gminy w ramach zdania publicznego pod nazwą „Sport – zdrowie, przyjemność i relaks”. Do rozgrywek przystąpiły drużyny, które składały się z rodzica i dziecka. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięskie zespoły.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Adrian i Jarosław Tomasik.
II miejsce Maciej i Jacek Jackowski,
III miejsce Jakub i Waldemar Szczapa,
IV miejsce Jakub i Krzysztof Graska.

Wszyscy uczestnicy II Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego otrzymali pamiątkowe dyplomy a drużyny, które zajęły miejsca 1 – 3 zostały nagrodzone pucharami i medalami.

Turniej promuje wspierane przez stowarzyszenie aktywne spędzanie czasu wolnego z dzieckiem. W sytuacji gdy szkoła proponuje coraz większy wachlarz zajęć pozalekcyjnych rodzice coraz mniej czasu spędzają z własnymi dziećmi. Nasza organizacja poprzez różnego rodzaju projekty stara się zwrócić uwagę na tak ważny aspekt życia rodzinnego jak aktywność, wspólna zabawa i uczestnictwo rodzica w życiu dziecka. Turnieje, imprezy, wycieczki rodzinne wzmacniają więzi emocjonalne oraz zacieśniają relacje miedzy dziećmi i ich bliskimi, budują dobrą komunikację. Należy pamiętać, że wszystkie te czynniki są niezbędnym elementem procesu wychowawczego.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.